ای اف تی (ضربه تراپی)
اگر متن کوتاهی برای آموزش ای اف تی/ تکنیک رهایی ذهن می خواهید و وقت یا حوصله بیشتری ندارید بهتر است از کتاب راهنمای رسمی ای اف تی/ تکنیک رهایی ذهن/ ضربه تراپی 2010 آغاز کنید.

ولی اگر می خواهید ای اف تی ضربه تراپی را به طور اصولی فرا بگیرید توصیه می کنم از کتاب راهنمای رسمی ای اف تی/ تکنیک رهایی ذهن/ ضربه تراپی 2001 شروع کنید و مطابق آنچه که در آن آمده است فیلمهای EFT Course (با زیرنویس فارسی) را هم از منوی فیلم بگیرید و ببینید. برای تکمیل یادگیری هم می توانید از فیلمهای آموزش ای اف تی/ تکنیک رهایی ذهن/ ضربه تراپی (فارسی) بهره گیرید.

پس از این که به مطالب کتاب مزبور مسلط شدید می توانید از سایر کتابها  نیز استفاده نمایید. در اینجا هم توصیه می کنم از کتاب خودآموز ای اف تی/ تکنیک رهایی ذهن/ ضربه تراپی آغاز کنید.
ای اف تی (ضربه تراپی)
1391/12/09 06:56

ای اف تی (ضربه تراپی) و دستیابی به حداکثر کارایی


ای اف تی تکنیک رهایی ذهن ضربه تراپی

بهای آن به اندازه همت شماست و برای هیچ کسی رایگان نیست
می توانید ابتدا دانلود کنید و بعد بپردازید

دانلود ای اف تی تکنیک رهایی ذهن ضربه تراپی

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

soheila

سلام و خدا قوّت به شما آقای فروغمند
قوانین سایت شما رو مطالعه کردم و بنظرم فقط ایمان شماست که به شما شهامت و جسارت اینکار رو داده که وجدان و انسانیت کاربران رو معیار و محک قرار دادید و با خدا معامله کردید.
حتی اگر مطالب این سایت مذهبی هم نباشند لکن در جهت بهبود کیفیت زندگی نوع بشر بوده و با همین هدف هم در این سایت قرار داده شده اند. بنابراین سزاوار تحسین و قدردانیست. من هنوز مطالب این سایت رو دانلود نکردم و غیرمستقیم به سایت شما دایرکت شدم ولی اینکه شما همچنان به انتشار رایگان مطالب ادامه میدهید خود نشان از شخصیت وارسته و اعتقاد و ایمان شماست.
برای شما توفبق و برکت و عافیت از درگاه خدای بی همتا خواهانم.
در پناه حقّ

پاسخ
برچسب ها :