ای اف تی (ضربه تراپی)
اگر متن کوتاهی برای آموزش ای اف تی/ تکنیک رهایی ذهن می خواهید و وقت یا حوصله بیشتری ندارید بهتر است از کتاب راهنمای رسمی ای اف تی/ تکنیک رهایی ذهن/ ضربه تراپی 2010 آغاز کنید.

ولی اگر می خواهید ای اف تی ضربه تراپی را به طور اصولی فرا بگیرید توصیه می کنم از کتاب راهنمای رسمی ای اف تی/ تکنیک رهایی ذهن/ ضربه تراپی 2001 شروع کنید و مطابق آنچه که در آن آمده است فیلمهای EFT Course (با زیرنویس فارسی) را هم از منوی فیلم بگیرید و ببینید. برای تکمیل یادگیری هم می توانید از فیلمهای آموزش ای اف تی/ تکنیک رهایی ذهن/ ضربه تراپی (فارسی) بهره گیرید.

پس از این که به مطالب کتاب مزبور مسلط شدید می توانید از سایر کتابها  نیز استفاده نمایید. در اینجا هم توصیه می کنم از کتاب خودآموز ای اف تی/ تکنیک رهایی ذهن/ ضربه تراپی آغاز کنید.
ای اف تی (ضربه تراپی)
1394/10/15 19:32

کتاب: ای اف تی مثبت

بهای این کتاب 5000 تومان است. میتوانید ابتدا دانلود کنید و بعد بپردازید.

پرداخت آنلاین

بانک ملی حساب شماره 0212936513002
یا
 کارت شماره 9565 1030 9971 6037

بانک ملت حساب شماره
7029870070 
یا کارت شماره 0491 8439 3378 6104

به نام فرهاد فروغمند

مقدمه ای که برایش نوشتم:

بارها به هنگام تدریس ای­اف­تی با این سوال روبرو شده­ام که آیا نمی­توان فقط از کلمات و جملات مثبت استفاده نمود و هیچ اشاره­ای به نکات منفی ننمود. هر چند که همواره در پاسخ به شاگردانم تاکید می­کرده­ام که ای­­اف­تی را به این شکل نیز می­توان به کار برد و راه درست بهره­گیری از آن صرفاً از روی نتایج حاصل مشخص می­شود ولی باز هم عده­ای که با کتاب­های مثبت­گرایی آشنا بودند نمی­توانستند به راحتی بپذیرند که در ای­اف­تی از موارد منفی سخنی به میان آید.

خوشبختانه این کتاب چنین شبهه­ای را به کلی از میان می­برد و راه جدیدی را به برخی افراد می­نمایاند. با استفاده از رهنمودهایی که در اینجا خواهید دید می­توانید به بسیاری از خواسته­هایی که در زندگی دارید با سرعتی باورنکردنی دست یابید. این امر را شخصاً آزموده­ام و بر آن گواهی می­دهم.

سرکار خانم سیلویا هارتمن نویسنده این کتاب فردی بسیار معتبر در نزد کسانی که با ای­اف­تی آشنا هستند می­باشد. از فحوای مطلب نیز به خوبی دستگیرتان می­شود که ایشان به ای­اف­تی کاملاً مسلطند. ولی برخلاف برخی از هم­وطنان ما که تا از گرد راه می­رسند با تبلیغات گوناگون و از جمله در ماهواره ادعای استادی می­کنند هرگز مدعی استادی ای­اف­تی نشده­اند و خود را شاگرد برمی­شمرند. از ایشان قبلاً چند کتاب خوانده بودم و این بار حیفم آمد که جامعه فارسی زبان را از نعمت یکی از آثار ایشان محروم سازم.

لطفاً توجه داشته باشید که در این کتاب فرض بر این است که خواننده با نحوه انجام ای­اف­تی آشناست و کتاب راهنمای آن را به دقت خوانده و روش کار را بارها تمرین کرده است. اگر چنین شرایطی ندارید اکیداً توصیه می­نمایم که از کتاب راهنمای رسمی ای­اف­تی آغاز کنید و در غیر این صورت بهره چندانی از متن حاضر نمی­برید.

امیدوارم که مورد قبول واقع شود.

فرهاد فروغمند

دی ماه 1394

لینک دانلود از پرشین گیگ

کلیه کتابهای مرا می توانید از کانال کتابهای ای اف تی در تلگرام دانلود کنید

@EFTiran


 نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها :