ای اف تی (ضربه تراپی)
کوانتوم کی

کانال تلگرام کوانتوم کی

کتاب راهنمای کوانتوم کی عمیق­ترین و دشوارترین متنی است که تاکنون به زبان فارسی برگردانده­ ام. بر این باورم که دانشی فراتر از حد تصور را می ­توان از لابلای صفحات آن جذب نمود (دقت کنید که نمی ­گویم درک می­ کنید بلکه شاید جذب نمایید). با ترجمه آن قدم در راهی گذاشتم که حتی تصورش را هم نمی ­کردم و فراتر از هر آنچه بود که تاکنون درس داده ­ام یا درباره آن مطلبی نوشته ­ام.

به قدری برای این ترجمه ارزش قائلم که نتوانستم بهایی بر روی آن بگذارم. لذا امکان دسترسی همگان را به آن فراهم آوردم. ولی این امر به هیچ وجه به معنی رایگان بودن آن نیست. شرط استفاده از ترجمه فارسی کتاب راهنمای کوانتوم کی و فایل تجربه آن پرداخت صدقه ای معادل بهای یک کتاب یا واریز مبلغی به حساب اینجانب می باشد. استثنایی هم وجود ندارد.

قویاً بر این باورم که برای اولین بار در تاریخ زبان فارسی کتابی را به خوانندگان عرضه می­دارم که بسیار هوشمند است. از این بابت خدا را شاکرم، به خودم می ­بالم و عمیقاً قدردان نویسنده هستم.

هر چند که این ترجمه را به نیت خیر و برای بهره­ گیری فارسی زبانان در اختیار مردم می ­گذارم ولی باید توجه داشته باشید که مسئولیت به کارگیری این کتاب راهنما و روش کوانتوم کی تمام و کمال با خودتان است و اینجانب به هیچ وجه پاسخگو و یا مسئول نحوه­ استفاده­ شما از آن نمی توانم باشم و نخواهم بود. اگر به هر دلیلی نمی­ خواهید یا نمی ­توانید این مسئولیت را بپذیرید مطالعه حتی یک کلمه از این موضوع برایتان اکیداً حرام است و باید صفحه مزبور را همین الآن ببندید.

لطفاً در مورد این کتاب راهنما و کلاً این روش هرگز سوالی از من نپرسید چون جواب نخواهم داد. اگر سوال یا ابهامی دارید رفع آن با خودتان است.

این ترجمه همچون سایر آثار اینجانب تابع قواعد سایت ای­ اف­ تی فارسی می­ باشد. به کسانی که بر اساس آن قواعد اجازه استفاده از آن را ندارند اکیداً توصیه می ­نمایم که هرگز به سراغ کوانتوم کی نروند. سه ضرب المثل را خطاب به این افراد در اینجا ذکر می­ نمایم. اگر بهره­ هوشی افزون ­تر از گلدان داشته باشند منظور مرا درک می ­نمایند.

این گوی و این میدان، خلایق هر چه لایق، این تو بمیری از آن تو بمیری­ ها نیست.


کلیه مطالبی که در سایت اصلی کوانتوم کی به زبان فارسی مشاهده می کنید به قلم اینجانب هستند و با اجازه آقای اندرو کمپ (پدید آورنده روش) به زبان فارسی ترجمه شده اند.

ذکر این نکته هم متاسفانه ضروری است که اینجانب مطالب کوانتوم کی را برای هیچ کسی ایمیل نخواهم کرد. از روزی که ترجمه حاضر را در اختیار مردم گذاشته ام هر روز عده ای می خواهند که آن را برایشان ارسال نمایم. اگر می خواستم برای ارسال این تعداد ایمیل وقت بگذارم که دیگر آپلود آن در سایت اصلی لزومی نداشت. در ضمن اگر درباره سایت اصلی کوانتوم کی سوالی دارید یا اشکالی در آن می بینید با خودشان تماس بگیرید. من هیچ مسئولیت فنی در آن ندارم.

فرهاد فروغمند (بهمن 1392)


سایت اصلی کوانتوم کی (بخش زبان فارسی) 

پانوشت: ظاهراً عده ای در دانلود فایل فلش مربوط به این روش از سایت اصلی آن مشکل دارند. میتوانید آن را از
این لینک یا این لینک نیز دانلود کنید.


لینک کتاب کوانتوم کی
لینک کمکی کتاب