تماس     شماره کارت جهت واریز : 6104337884390491     تبلیغات

فرهاد فروغمند بنیانگذار ای اف تی در ایران از 1384

مدرک درمانگری یا مربیگری ای اف تی، حتی اگر بین المللی باشد، توسط وزارت بهداشت ارزشیابی نمی‌شود، مجوز اشتغال نیست و پشیزی نمی‌ارزد. مراقب جیبتان باشید!
مدرک درمانگری

مدرک درمانگری؟ تراپیست بین المللی؟

توجه: اگر پزشک یا روانشناس نیستید تحت هیچ شرایطی اجازه دخالت در درمان ندارید و مدرک شما توسط نظام پزشکی حتی ارزشیابی هم نمی شود. بر اساس قوانین ایران دخالت در پزشکی جرم است و زندان دارد. مدرک درمانگری (حتی اگر بین المللی باشد) مجوز اشتغال و یا درمان نیست و در عوض برای قاضی اثبات می کند که آگاهانه مرتکب جرم شده اید.

قوانین ایران با اروپا و آمریکا فرق دارند. مراقب باشید به زندان نیفتید. 

 

قانون منع مداخله در امور پزشکی مصوب 1374:

هرکس بدون داشتن پروانه رسمی به امور پزشکی، داروسازی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، فیزیوتراپی و مامایی اشتغال ورزد یا بدون پروانه از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اقدام به تاسیس یکی از موسسات پزشکی مصرح در ماده 1 کند یا پروانه خود را به دیگری واگذار یا پروانه دیگری را مورد استفاده قرار دهد، بلافاصله محل کار آن‌ها توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تعطیل و به حبس تعزیری از 6 ماه تا 3 سال و پرداخت جریمه نقدی از 5 میلیون تا 50 میلیون ریال محکوم خواهد شد و در صورت تکرار به حبس از 2 تا 10 سال و پرداخت جریمه از 5 میلیون تا 100 میلیون ریال یا دو برابر قیمت داروهای مکشوفه (هر کدام که بیشتر باشد) محکوم خواهد شد.

 

لینک درخواست مدرک حضور در دوره جامع ای اف تی (چهار ماه پس از شرکت در دوره)  این مدرک مجوز اشتغال و یا درمانگری نیست.

این مدرک به معنی تایید علمی هم نیست. برای آگاهی از شرایط اخذ تایید علمی به اینجا مراجعه کنید.

 

اگر کسی ادعای برخورداری از این مدرک را دارد می توانید شناسه گواهی را از او بخواهید و با مراجعه به اینجا درستی آن را بررسی کنید.

پیام گری کریگ
ورود به سایت

شماره کارت جهت واریز

6104337884390491


شماره واتس آپ جهت ارسال فیش واریزی

09101425931
کلیه حقوق این سایت برای فرهاد فروغمند محفوظ است
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Copyright © 2020 www.‎EFT.ir‎, All rights reserved.
Powered by: www.dorweb.ir